Halloween Spooks Bitcoin As Wall Street Suffers Najgorszy dzień od czerwca

Bitcoin spadł prawie 4% w ciągu nocy, gdy lotność wkrada się z powrotem do krypty. Wall Street w międzyczasie cierpi na najtrudniejszy dzień w handlu od miesięcy.

Rynki kryptograficzne odnotowały gwałtowny spadek w ciągu jednej nocy, a Bitcoin stracił prawie 4%.
Ponad 800 milionów dolarów opcji terminowych wygasa 30 października.
Wall Street ma swój najtrudniejszy dzień od czerwca.
Halloween 2020 to straszny czas dla Bitcoinów. Czy duch Satoshi wraca? Niezupełnie. To duch kontraktów terminowych z przeszłości, aka, tona kontraktów na opcje Bitcoinów.

Istnieje około 750 milionów dolarów wartości opcji na Bitcoin kontrakty-essentially stawia na to, co cena Bitcoin będzie w przyszłym terminie – do wygaśnięcia 30 października.

To zgodnie z danymi i analizą firmy Skew. Jeśli to nie wystarczy, istnieje 76 milionów dolarów wartości opcji ETH, które mają wygasnąć w tym samym czasie.

Co to znaczy? Kiedy kontrakty wygasają, jeśli obstawiający mieli rację, dostają niezły dzień wypłaty, jeśli się mylą, tracą swoją stawkę. Wielu obserwatorów rynku interpretuje te wydarzenia jako momenty zwiększonej zmienności.

Mieliśmy już wcześniej takie duże daty wygaśnięcia, szczególnie we wrześniu, kiedy zakłady o wartości 1 miliarda dolarów miały zostać zamknięte, ale niewiele brakowało, aby przenieść nieuchronny wzrost Bitcoina.

Bitcoin
Cena Bitcoin’a utrzymuje się na stałym poziomie po wygaśnięciu 1 miliarda dolarów opcji.
Cena Bitcoinów utrzymuje się na stałym poziomie, mimo że prawie miliard dolarów w opcjach wygasł wczoraj, a haker wyciągnął 150 milionów dolarów z krypto walut KuCoin, głównej giełdy krypto walut. …

Dziś jednak wydaje się, że coś przestraszyło największą na świecie kryptokurrency przez market cap. Bitcoin spadł o 3,53%, obniżając tym samym globalny limit rynkowy.
Kup Bitcoin
Prawie wszystkie waluty poszły w ślady, Ethereum spadło o 2,56%, a XRP o 2,49%. Największymi przegranymi byli Monero – spadek o 5,12%, Polkadot – spadek o 4,94% i Litecoin – spadek o 4,33%.

Żeton Crypto.com z ligi CRO nadal bije, tracąc 6,89%, by uzupełnić kolejny tydzień dwucyfrowych strat.

„Połączenie wyborów w USA, pogarszającego się stanu niektórych z największych gospodarek świata i stałej obecności COVID-a odgrywa swoją rolę w wywieraniu presji na aktywa“ – mówi rzecznik AAX, pierwszej na świecie cyfrowej giełdy aktywów zasilanej przez Londyńską Giełdę Papierów Wartościowych.

Peering at the Fear & Greed Index, sentyment wśród inwestorów Bitcoin Bank jest nadal w sekcji „chciwość“, choć przez cały tydzień zsuwa się na południe.

The route of Wall Street

Na Wall Street nie jest o wiele lepiej. W środę na rynkach pojawiła się trasa, ponieważ Dow miał największy pojedynczy spadek sesji od czerwca, tracąc 943 punkty, czyli 3,4%.

Wiadomości na Twitterze
Zdobądź najlepsze historie, gdy się złamią i dołącz do rozmowy, śledząc nas na Twitterze.
Follow
W przypadku Nasdaqa nie było lepiej, ponieważ giganci technologii Google, Twitter i Facebook stanęli przed problemem grillowania przez amerykańskich senatorów nad polityką moderowania treści firm.

Podczas gdy rynki nieco się ożywiły w późnych godzinach handlu, niestabilność jest najwyższa od miesięcy. Zgodnie z indeksem zmienności CBOE, rynki nie były tak wyboiste od początku lata.

Połączenie świeżych blokad we Francji i w Niemczech, rekordowy poziom wiadomości w USA oraz koniec ochrony w takich miejscach jak Wielka Brytania wskazują na ponurą perspektywę na zimę, ponieważ do przygotowania szczepionki COVID są jeszcze miesiące.

Bądźmy po prostu wdzięczni, że wszyscy mamy dodatkową godzinę w łóżku, co?